Türkiyenin Paylaşım Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Ersen attı, Aurelio düştü!
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 2:18 pm tarafından Admin

» Mevlüt muradına erdi!
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:20 am tarafından Admin

» Fatih yuvaya dönsün!
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:16 am tarafından Admin

» Tjikuzu imzaladı
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:15 am tarafından Admin

» NİHAT KAPTAN DEĞİL
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:14 am tarafından Admin

» PİYASA DURUMU
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:14 am tarafından Admin

» Onyewu 2.3 milyon euro
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:13 am tarafından Admin

» 'Yeşil'in küçük oğlu evlendi
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:12 am tarafından Admin

» Ahmedinecad Batı'ya ateş püskürdü
Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:10 am tarafından Admin

Tarıyıcı

Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı

Admin
    Admin

Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı Empty Bursaspor'da yönetim görev dağılımı yaptı

Mesaj  Admin Çarş. Haz. 17, 2009 9:01 pm

Bursaspor Kulübü'nde, 8 Haziran'da gerçekleştirilen olağan genel kurul sonucunda seçilen yeni yönetim kurulunda, görev dağılımı yapıldı.

Özlüce Tesisleri'nde toplanan yönetim kurulu üyeleri, toplantı sonucu görev dağılımını belirledi.

Buna göre, İbrahim Yazıcı başkanlığındaki yönetim kurulunda yer alan isimler ile görevleri şöyle:

İkinci Başkan Haluk Özkıyıcı, Genel Sekreter Recep Bölükbaşı, İdari Asbaşkan Hasan Saltan, Mali Asbaşkan Mustafa Yedikardeş, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, tesislerden sorumlu yönetici Mehmet Kara, reklam ve pazarlamadan sorumlu yönetici İlhan Uslu, dış ilişkilerden sorumlu Asbaşkan ve Federasyon temsilcisi İrfan Koç, altyapıdan sorumlu yönetici Necmettin Kocaman, futbol okulundan sorumlu yönetici Şentürk Turan, hukuk işleri sorumlusu Öztürk Yazıcı, amatör şubeler sorumlusu Zekeriya Ünaldı, Bursastore, dergi ve katlı otoparktan sorumlu yönetici Selçuk Eren.

Bursaspor Yönetim Kurulu, ayrıca, gelir getirici kaynak ve proje geliştirme adına icra kurulu kurulmasına karar verdi. Kurulun başkanlığına, Murat Yanıklar getirildi.

Pilot takım Bursa Merinosspor'un başkanlığını ise Mehmet Büyükyanbolu yapacak.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:49 am